Всеукраїнське бюро знахідок «Поверни!» – тепер знайдеться все!

Ми публікуємо оголошення зі всієї України:

 

Чого тільки не втрачали користувачі нашого сервісу. Телефони, документи, прикраси, тварин … А вже якщо мова йде про крадіжки – можна непомітно позбутися навіть автомобіля.

Але я завжди вірив, що хороших людей більше, ніж поганих, а хто шукає – той найчастіше знаходить. Тому я створив єдине онлайн-бюро знахідок і став збирати тут оголошення зі всієї України.

Єдине БЮРО ЗНАХІДОК – ось чого нам всім не вистачало.

Я зустрічав безліч прохань про допомогу на міських форумах, в групах соціальних мереж, на стовпах біля магазинів і в інших місцях. Одні люди втрачають, інші знаходять. Нерідко вони шукають один одного, але не можуть знайти просто тому, що користуються різними ресурсами. І далеко не всі ці ресурси надають елементарну функцію зручного пошуку потрібного оголошення.

Я дивився на все це і думав: от якби була одна площадка для збору оголошень! Тоді б вони не розпорошувалися, і втрачені речі і домашні тварини знаходили господарів частіше.

Потім я сам опинився в ролі людини, яка знайшла пропажу. Став шукати того, хто її втратив, побачив потужний відгук відвідувачів соцмереж і зрозумів одну важливу річ.

Більшість людей, які знайшли чужу річ, хочуть повернути її власнику.

Врешті-решт я створив «Всеукраїнське онлайн-бюро знахідок» і дав йому назву, що запам’ятовується, – «Поверни!».

Проект «на слуху» – тому онлайн-бюро знахідок «Поверни!» працює ефективно

Відразу після запуску сервіс викликав жвавий інтерес ЗМІ, про нас писали мережеві портали, новинні сайти і газети, у мене брали інтерв’ю провідні телеканали, проект зібрав масу позитивних відгуків у Мережі.

Я переконався, що необхідність в подібному всеукраїнському сервісі дійсно була, і отримав дуже багато подяк за те, що створив його.

Як зараз працює бюро знахідок «Поверни!»:

● Є сайт з українським і російським інтерфейсом. Користувач робить оголошення на одній з цих мов.
● Користуватися сайтом можуть жителі і гості будь-якого населеного пункту України.
● Від подачі оголошення до його публікації на сайті проходить не більше двох годин (публікуємо з 9:00 до 22:00) – ми перевіряємо всі дані вручну.
● Після публікації оголошення на сайті воно з’являється в групі проекту в Facebook.
● Розміщувати оголошення можуть і хазяї втрачених речей, і люди, які знайшли їх.
● Ті, хто бажає якомога швидше поширити оголошення в Facebook можуть скористатися додатковим сервісом проекту.

Закликаю кожного запам’ятати просту назву: «Поверни!». Адже в будь-який день кожен з нас може що-небудь втратити або знайти – а в цьому випадку всі дороги ведуть до Всеукраїнського Онлайн-бюро знахідок verni.com.ua.

Приєднуйтесь до групи в Фейсбуці «Бюро знахідок Київ Харків Дніпро Одеса Львів Тернопіль… ПОВЕРНИ втрачене!» (facebook.com/groups/verni), сторінці сайту в Фейсбуці (facebook.com/VERNI.COM.UA), щоб допомагати в поширенні інформації. Це чудова можливість множити добро натисненням однієї кнопки. Чим нас більше, тим швидше знаходяться пропажі.

З повагою і прагненням творити добрі справи,
автор і засновник проекту «Поверни!»
Олександр Крутов

https://www.facebook.com/krutov.alexander.v