Всеукраїнський сайт бюро знахідок – «Поверни!»

Зробити оголошення про втрату / знахідку
 
Вибрати населений пункт для пошуку оголошень

 


 

Пошук оголошень про втрати


 

Останні втрати


 

Пошук оголошень про знахідки


 

Останні знахідки


 

Всеукраїнське онлайн-бюро знахідок «Поверни!»:
«Тепер знайдеться все!»

Чого тільки не втрачали користувачі нашого сервісу. Телефони, документи, прикраси, тварин… А якщо йдеться про крадіжку, вас можуть непомітно позбавити навіть автомобіля. Як знайти втрачені речі?

Я завжди вірив, що добрих людей більше, ніж поганих, а хто шукає – той найчастіше знаходить. Тому я створив єдине онлайн-бюро знахідок та почав збирати тут оголошення з усієї України..

Єдине бюро знахідок – ось чого нам усім не вистачало!

Я зустрічав безліч прохань про допомогу на міських форумах, у групах соціальних мереж, на стовпах біля магазинів та інших місцях. Одні люди втрачають, інші знаходять. Нерідко вони шукають один одного, але не можуть знайти просто тому, що користуються різними ресурсами. І не всі ці ресурси надають елементарну функцію зручного пошуку потрібного оголошення.

Я дивився на все це і думав: от якби був один майданчик, де можна розмістити оголошення про знахідку речей та тварин! Тоді б вони не розпорошувалися, і «втрати» поверталися додому частіше та швидше.

Потім я сам опинився в ролі людини, яка знайшла пропажу. Став шукати того, хто її втратив, побачив потужний відгук відвідувачів соцмереж та зрозумів одну важливу річ:

більшість людей, які знайшли чужу річ, хочуть повернути її власникові.

Зрештою, я створив Всеукраїнське онлайн-бюро знахідок і дав йому назву «Поверни!».

Проект «на слуху», тому онлайн-бюро знахідок «Поверни!» працює ефективно

Відразу після запуску сервіс бюро знахідок в Україні викликав живий інтерес ЗМІ. Про нас писали мережеві портали, новинні сайти і газети. У мене брали інтерв’ю провідні телеканали. Проект зібрав масу позитивних відгуків в Мережі.

Я переконався, що необхідність в подібному всеукраїнському сервісі дійсно була, і отримав дуже багато вдячностей за те, що створив бюро знахідок і втрат.

Як зараз працює сайт бюро знахідок «Поверни!»?
 • Користуватися сайтом, розміщуючи оголошення про втрату або знахідку документів, речей та тварин, можуть мешканці та гості будь-якого населеного пункту України.
 • Від подачі оголошення до його публікації на сайті проходить не більше трьох годин (публікуємо з 9:00 до 21:00). Перевіряємо всі дані вручну!
 • Після публікації оголошення на сайті воно з’являється у групі проекту в Facebook .
 • Розміщувати оголошення можуть і господарі втрачених речей, і люди, які їх знайшли.
 • Закликаю кожного запам’ятати просту назву «Поверни!». Адже будь-якої миті кожен з нас може щось втратити або знайти, а в цьому випадку всі дороги ведуть до Всеукраїнського онлайн-бюро знахідок verni.com.ua.

  Александр Крутов, автор Всеукраинского онлайн-бюро находок

  З повагою та прагненням творити добрі справи, автор та засновник проекту «Поверни!» Олександр Крутов

  https://www.facebook.com/krutov.alexander.v