Як отримати знахідку

Адміністрація бюро знахідок «Поверни!» не має відношення до знахідок, інформація про які розміщена в оголошеннях на її інтернет-ресурсах. «Поверни!» не впливає на вартість, термін зберігання і величину подяки за повернення знахідок.

Умови передачі знахідки

Зазвичай, ті хто знайшов чужу річ, документ або тварину повертають знахідку хазяїну безоплатно. У цьому випадку власник може віддячити того, хто знайшов на власний розсуд.

У разі повернення тварини, слід врахувати витрати на його утримання під час «перетримки», а можливо і за лікування тварини, якщо воно проводилося по гострій необхідності і підтверджено документально.

Власник втрати може заздалегідь, ще при публікації оголошення, повідомити, що готовий заплатити певну винагороду.

Якщо знахідка зберігається в офіційних бюро або столах знахідок, що функціонують при транспортних підприємствах (метрополітен, залізничні вокзали тощо) може знадобитися оплатити послуги зі зберігання згідно тарифів цього підприємства.

Не слід перераховувати гроші за повернення знахідки приватній особі через термінали, телефони, інші системи електронних платежів до моменту отримання самої знахідки, щоб не стати жертвою шахраїв.

Де і скільки часу зберігаються знахідки?

У більшій частині випадків знахідки зберігаються у тих, хто їх знайшов. Але якщо це стосується документів, часто їх передають в організацію, яка їх видала (поліція, банк, навчальний або медичний заклад) або на місце роботи власника втраченого документа.

Термін зберігання знахідки приватною особою залежить від індивідуального рішення того, хто знайшов. В організаціях (бюро і столах знахідок) існують регламентовані терміни зберігання, після досягнення яких знахідка може бути утилізована або реалізована.