Що робити після публікації оголошення?

Ми опублікували ваше оголошення. Не забувайте періодично заходити на сайт, щоб подивитися, чи не написав вам хтось коментар під оголошенням. Для швидкого пошуку оголошення, збережіть посилання на нього на робочий стіл вашого телефону або комп’ютера, або додайте в закладки браузера.

Незабаром після публікації ви зможете знайти своє оголошення в Google. Так само, його зможуть знайти й інші користувачі, якщо будуть використовувати під час пошуку ту інформацію, яку ви вказали в оголошенні, наприклад, прізвище ім’я по батькові з документа, марку електронного пристрою, номер автомобіля і т.д., місце втрати або знахідки.

 

Будьте обережні. Рекомендуємо прочитати пам’ятку «Обережно! Шахраї!», щоб розуміти, як їх розпізнати, якщо вони до вас звернуться. Нікуди не переводьте гроші до передачі втрати у ваші руки. Деякі телефони шахраїв є на сайті https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/ і ви можете спробувати їх там знайти. Ще у додатку Getcontact або на його сайті web-версії https ://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/ можна перевіряти, але й тут є не всі телефони шахраїв.